Sinterklaasfeest

dinsdag 05 december 2017

Sinterklaasfeest

Na een aantal spannende weken was het vandaag eindelijk zover! Sinterklaas heeft onze school een bezoek gebracht! Na het welkomstlied gingen we naar de klas en hebben gezelschapsspellen gespeeld die de kinderen mee mochten nemen.

Het duurde nog even voordat de Sint in de klas kwam, maar eindelijk konden de kinderen hun lied en dansje ten tonele brengen. De sint en zijn pieten hebben genoten en de kinderen ook! De Sint had gelukkig cadeautjes meegebracht. Deze waren droog overgekomen. De Sint en zijn pieten hadden nog tijd over en konden ieder kind persoonlijk het cadeautje overhandigen. Toen was het toch echt tijd voor de Sint en zijn pieten om verder te gaan.

Het was een gezellig en fijn sinterklaasfeest!

Fotoalbum

Deel dit artikel

Helaas, Uw browser is te oud om deze website te tonen. Update uw browser.